Zdvíhacie zariadenie pre ZŤP – jednoduché a efektívne úpravy automobilov pre imobilných

Pokiaľ žijete v  spoločnej domácnosti s imobilnou osobou, dôverne poznáte, aké náročné bývajú aj obyčajné presuny – napr. na návštevu, k lekárovi, do obchodu, či len na výlet – do prírody alebo do mesta. Práve na ne je určený zdvihák pre invalidov SMART LIFTER.

Úprava auta pre ZŤP

Tí, čo spoločnosť VELCON poznáte, viete, že sa dlhodobo snažíme vytvárať pre našich klientov bezbariérovosť. V rôznych smeroch a oblastiach – formou domácich stoličkových výťahov, šikmých schodiskových plošín, zvislých zdvíhacích plošín, schodolezov, nájazdových rámp, či stropných zdvihákov.

Medzi naše produkty a služby, samozrejme, patria aj certifikované úpravy automobilov pre ZŤP. V rámci nich Vám často inštalujeme osobný zdvihák do auta typu SMART TRANSFER, pomocou ktorého viete bezpečne, pohodlne a dôstojne premiestniť imobilnú osobu na sedadlo auta, prípadne naspäť na invalidný vozík. Zároveň však nezabúdame ani na ostatných rodinných príslušníkov, ktorí sa o takúto osobou starajú. Preto inštalujeme aj veľmi nápomocný zdvihák SMART LIFTER, vďaka ktorému dokážete jednoducho a bez namáhania sa naložiť elektrický invalidný vozík či skúter do kufra osobného auta.

 

Zdvíhanie imobilného pacienta

Zdvihák SMART LIFTER je frekventovane žiadané asistenčné zariadenie, ktoré je výrazným pomocníkom v rodinách s imobilným členom.

Pre lepšiu predstavu, elektrický vozík váži neraz okolo 100kg. Prenášať, zdvíhať a nakladať ho manuálne do auta by bolo extrémne namáhavé a nie dlhodobo zvládnuteľné. Preto sa postupne začali vytvárať a zdokonaľovať autá na mieru aj pre hendikepovaných.

Nemusíte sa vôbec obávať. Takáto „prestavba“, samozrejme, absolútne neovplyvní funkčnosť Vášho auta. Pri tomto zdviháku ide o kombináciu jeho pevnej a pohyblivej časti. Pevnú časť, z ušľachtilej ocele, upevňujeme na vnútornú karosériu auta. Pohyblivou časťou je samotné rameno, ktorým zabezpečíte zdvih a presun invalidného vozíka.

Ide o odnímateľné zariadenie. Čiže ak nemáte imobilného člena domácnosti v aute, môžete zdvihák jednoducho zložiť a odložiť. Dá sa používať na striedačku aj vo viacerých vozidlách.

Aby ste si ho dokázali lepšie predstaviť, prikladáme aj krátke video z nedávnej inštalácie.

Ako vidíte, našim klientom vždy produkt predvedieme a zaškolíme ich do jeho používania. Ide nám o to, aby ste si to vyskúšali aj sami a mohli sa spýtať na všetko, čo Vám nebude jasné. Aby ste sa nebáli.

 

Cena zdviháku do auta pre ZŤP osoby

Takéto zdviháky sa dajú inštalovať takmer do všetkých typov osobných áut. Nemusíte sa báť, že sú uplatniteľné len vo veľkých SUV a pod. V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností či váhaní sa nám pokojne kedykoľvek ozvite:
telefonicky na našu bezplatnú linku: 0800 199 060
mailom: velcon@velcon.sk
alebo nás navštívte priamo v našich showroomoch.

Samozrejme, o Vás a Vaše zariadenia sa staráme aj po odovzdaní bezbariérového projektu.
Za pomoci najväčšej servisnej sieti po území celej SR sme tu pre Vás kedykoľvek nás budete potrebovať.

 

Príspevok na úpravu auta pre ŤZP

Vieme, že takéto asistenčné zariadenia sú pre Vás neraz finančne veľmi náročné. No radi Vám pomôžeme s podávaním žiadosti o štátny peňažný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia, na ktorý majú mnohí z Vás nárok. Neraz tvorí až 95% z celkovej sumy vybraného produktu, čím sa títo pomocníci stávajú dostupnými.

Z dlhoročných skúseností a priateľstiev, ktoré sme vďaka našej práci nadobudli a udržali, vieme, že často Vám naozaj prinavrátili radosť z bežných dní.

A presne na to sme tu.

Spoločnými silami určite nájdeme nápomocné riešenie Vašich problémov.
Váš tím 
VELCON

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Share: