Úprimná recenzia na osobné zdviháky do auta pre imobilných

Vždy nás nesmierne poteší, pokiaľ obdržíme takúto úprimnú recenziu na naše služby, alebo kompezačné pomôcky pre imobilných. O to viac nás tešia aj nasledujúce milé slová od Moniky Vrábľovej, ktorá je predsedníčkou Slovenského zväzu telesne postihnutých.

Osobný zdvihák do auta pre imobilných

Dňa 14.6.2018 sa konala výstava kompenzačných pomôcok v rámci osláv MDOZP vo Zvolene. Počas výstavy som si vyskúšala viacero kompenzačných pomôcok, okrem iných aj zariadenie Smart Transfer – osobný zdvihák do autaSmart Lifter – zdvihák na elektrický vozík. Zaujal ma hlavne zariadenie Smart Transfer – osobný zdvihák, ktorým je presun klienta z vozíka do osobného motorového vozidla rýchly a hlavne bezpečný. Bola som milo prekvapená. Ide o podobný systém ako keď sa dieťa zapína do autosedačky. Potom stlačením gombíka sa klient zdvíha z invalidného vozíka a posúva sa na sedadlo spolujazdca v osobnom motorovom vozidle. Ten istý postup je z auta do vozíka. Je to vynikajúca pomôcka a hlavne veľmi prospešná, či už pre rodinných príslušníkov alebo osobného asistenta pri presune klienta do auta a naopak. Odporúčam každému, kto to potrebuje. Ďakujem výrobcom, že myslia aj na tieto veci.

 

Ing. Monika Vrábľová – predsedníčka SZTP

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Share: