Zdvihák do auta SMART TRANSFER

Produktové video osobného zdviháku SMART TRANSFER

Osobný zdvihák do auta SMART TRANSFER je zariadenie určené na bezpečné a bezproblémové presadanie

Premiestňovanie imobilnej osoby z invalidného vozíka do auta sa tak stane opäť o čosi jednoduchším. Zdvihák je zložený z dvoch častí: Z pohyblivej, ktorou je zdvihák a ktorý zabezpečuje presun a samotný zdvih imobilnej osoby. Druhou časťou je pevná konštrukcia z ušľachtilej ocele, ktorá sa priprevňuje do rámu auta v 3 bodoch, aby sa tak zabezpečila pevnosť, stabilita a bezpečnosť budúcich presunov.

Výhodou pohyblivej časti je možnosť oddelenia od pevnej časti, čím získate viac priestoru pre prepravovanú ŤZP osobu. Odpojenú časť môžete tak ľahko uložiť do kufra vášho auta. Touto skladacou funkciou môžete zdvihák používať vo viacerých vozidlách a v špecialnom prevedení aj v domácnosti.

Aj pre svoju jednoduchosť a rýchlosť inštalácie možno Osobný zdvihák do auta SMART TRANSFER inštalovať do väčšiny značiek a modelov vozidiel.

Úprava automobilu pre ZŤP – Prečo zvoliť Smart Transfer?
Pretože ide o jednoduché a všestranné zariadenie určené na presúvanie. Zdviháku tohto typu je ideálnym pomocníkom na prekonávanie každodenných imobilných výziev, pre rôzne úrovne a typy postihnutia imobilnej osoby. Môže byť namontovaný do takmer všetkých vozidiel, dokonca aj trojdverových. A môže byť použitý v domácnosti, na dovolenke alebo v kancelárii. Jeho využitie je naozaj všestranné.

Najväčšie výhody

– Dokáže zdvihnúť a presunúť imobilnú osobu do autosedačky prakticky od akéhokoľvek výrobcu a modelu
– Jednoduchá inštalácia a rýchla inštalácia od 1 – 3 hodín
– Jednoduchá obsluha
– Nie je potrebné žiadne ďalšie zdvíhanie imobilnej osoby
– Dokáže zodvihnúť až 150 kg
– Môže byť použitý v domácnosti a okolo domu s inteligentnou základňou (pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať)
– Elektronicky ovládateľný – napájanie cez autobatériu